Parasole reklamowe i inne gadżety na sezon jesienny

Parasole reklamowe
Parasole reklamowe

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i dotarcie do szerokiego grona klientów. Z tego typu produktów korzystają zarówno niewielkie, rodzinne firmy, jak i międzynarodowe korporacje. Różnić mogą się one od siebie zarówno funkcjonalnością, jak i ceną, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na budżet, jakim dysponuje. Reklamowe upominki dopasowywać można pod kątem branży, w jakiej działa nasza marka czy jej grupy docelowej. Równie ciekawym rozwiązaniem jest także dostosowanie ich do aktualnej pory roku. Jakiego rodzaju prezenty najlepiej sprawdzą się w sezonie jesiennym?Parasole reklamowe to jeden z produktów, bez którego trudno obyć się jesienią. Skutecznie chroni on zarówno przed opadami deszczu i śniegu, jak i silnymi podmuchami wiatru. Na tego typu gadżecie umieścić możemy zarówno logo naszej firmy, jak i jej slogan reklamowy. Doskonałym pomysłem jest stworzenie parasola w kolorach w bezpośredni sposób kojarzących się z daną marką, co przyczyni się do wzrostu jej rozpoznawalności. Tego typu upominki wykorzystać można w roli podarunków premium, na przykład dla stałych partnerów biznesowych. Wręczając im taki upominek możemy mieć pewność, że posłużą im one przez długi czas.

Parasole reklamowe to nie jedyne gadżety, które doskonale sprawdzą się w czasie jesiennych spacerów. W chłodniejszych miesiącach roku klientom wręczyć można także kubki termiczne utrzymujące wysoką temperaturę kawy czy herbaty przez długi czas. Chcąc zapewnić naszym kontrahentom bezpieczeństwo po zmroku, podarować możemy im odblaskową opaskę lub breloczek.

parasole reklamowe doskonale komponować będą się z niezwykle praktyczną, wiatro- oraz wodoodporną kurtką z kapturem lub jednorazowym płaszczem w wyrazistym kolorze, który z łatwością można złożyć do niewielkich rozmiarów i umieścić w specjalnym breloku. Równie ciekawym gadżetem są ogrzewacze do rąk, które aktywuje się poprzez naciśnięcie metalowej płytki. Produkt ten pozwala na wielokrotne używanie.