Skocz do zawartości
 • Tabela Serwerów

  Nazwa IP Serwera Monitoring Platforma Opiekun Serwera Sloty HLTV GT Połącz
  SGForum.pl [ CLASSIC DD2 | 100HP ] 193.33.176.18:27015 Steam/NonSteam  Malborski 32
  SGForum.pl NEW [SKINY/VIP/SVIP/] @Pukawka.pl 54.37.133.169:27015 Steam/NonSteam  Kierka 30
  SGFORUM.PL [Mixy/Turnieje] 145.239.237.105:27345 Steam/NonSteam  Kierka & Moczydlak 11
  SGFORUM.PL- TS3 178.217.190.25:6380 Teamspeak3  KoManDoS 50

  Głosuj na Serwery !
Administrator

Kierka

 Administrator
 • Zawartość

  351
 • Posts on chatbox

  173
 • Post ratio

  5.48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13
 • System

  Windows

Zawartość dodana przez Kierka

 1. Dzisiaj miixuuujemy ! <3

 2. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 3. XDDDD Przeciez screeny masz zrobione w grze z Naszego serwera, bo dostałeś je ode mnie. Więc poszukaj w csie
 4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 5. Ale co Ty wrzuciles? skoro tu nic nie ma ? :D
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 7. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: ZBANOWANY ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 8. Dalej brak UB, wyjaśnienie masz w poprzednim temacie. Wchodziłeś na aktywnym banie, zanim zostałeś odbanowany.
 9. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: ZBANOWANY ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 10. Zapraszam do głosowania na nasze serwery ! Znajdziecie do tego odpowiedni dział ! Zawitał u Nas również nowy serwer, zapraszam do grania ! :)

 11. Nie prawda :)

×