Skocz do zawartości
 • Partnerzy SGForum.pl

  Serwery gier
  Pobierz CS 1.6 Non Steam
  Lista serwerow

  Pobierz CS
 • Tabela Serwerów

  Nazwa IP Serwera Monitoring Platforma Sloty HLTV GT Połącz
  SGForum.pl [ CLASSIC DD2 | 100HP ] 193.33.176.18:27015 Steam/NonSteam 32
  SGForum.pl FFA @Pukawka.pl 54.37.133.169:27015 Steam/NonSteam 30
  SGFORUM.PL [Mixy/Turnieje] 145.239.237.105:27345 Steam/NonSteam 11
  SGFORUM.PL- TS3 178.217.190.25:6380 Teamspeak3 50

  Głosuj na Serwery !

Moczydlak

 UB Support
 • Zawartość

  208
 • Posts on chatbox

  372
 • Post ratio

  3.71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • System

  Windows

Ostatnia wygrana Moczydlak w dniu 2 Marzec

Użytkownicy przyznają Moczydlak punkty reputacji!

10 obserwujących

O Moczydlak

Opiekun Serwera
 Właściciel Serwera
 • Tytuł
  Spalone 2k11
 • Urodziny 10.12.1999

Kontakt do mnie

 • Instagram
  moczydlakk
 • Steam:
  http://steamcommunity.com/id/moczydlak/
 • Skype
  damian13922

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Podlaskie
 • Zainteresowania
  Pilka nozna, CS i kobitki oraz imprezki

Ostatnie wizyty

511 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 2. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 3. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 5. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 7. Wstaw 5ss bo brak UB, czas 24h.
 8. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 9. Wysłalem ci osobno ten SS de_dust20001, bo nie wiem czemu nie chce sie odpalic

 10. SS de_dust20001 nie chcę się odpalić, albo go dodasz z tymi ss normalnie, albo brak UB
 11. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 12. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 13. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: ZBANOWANY ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 14. SS zapakuj w jedno paczke rar i wtedy daj na zippyshare.com i wyślij tu jeden link. Na poprawe tego masz czas 24h bo inaczej brak UB
 15. Dostosuj się do wzoru oraz dodaj SS przez stronę zippyshare.com
×

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.