Skocz do zawartości
 • Partnerzy SGForum.pl

  Serwery gier
  Pobierz CS 1.6 Non Steam
  Lista serwerow

  Pobierz CS
 • Tabela Serwerów

  Nazwa IP Serwera Monitoring Platforma Sloty HLTV GT Połącz
  SGForum.pl [ CLASSIC DD2 | 100HP ] 193.33.176.18:27015 Steam/NonSteam 32
  SGForum.pl FFA @Pukawka.pl 54.37.133.169:27015 Steam/NonSteam 30
  SGFORUM.PL [Mixy/Turnieje] 145.239.237.105:27345 Steam/NonSteam 11
  SGFORUM.PL- TS3 178.217.190.25:6380 Teamspeak3 50

  Głosuj na Serwery !

Moczydlak

 UB Support
 • Zawartość

  208
 • Posts on chatbox

  372
 • Post ratio

  3.71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • System

  Windows

Zawartość dodana przez Moczydlak

 1. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 2. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 3. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 5. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 7. Wstaw 5ss bo brak UB, czas 24h.
 8. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 9. SS de_dust20001 nie chcę się odpalić, albo go dodasz z tymi ss normalnie, albo brak UB
 10. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 11. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 12. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: ZBANOWANY ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 13. SS zapakuj w jedno paczke rar i wtedy daj na zippyshare.com i wyślij tu jeden link. Na poprawe tego masz czas 24h bo inaczej brak UB
 14. Dostosuj się do wzoru oraz dodaj SS przez stronę zippyshare.com
 15. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: ZBANOWANY ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 16. Admin zrobił 5 ss wiec daj 5 ss lub brak UB, Pozdrawiam. Masz na danie 5 ss czas 24godziny
 17. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 18. pomyłka jak coś sorki wracaj do gry.
 19. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Zamknięty. _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 20. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Zamknięty. _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 21. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 22. W tym kraju pijesz gdy się cieszysz, pijesz gdy jesteś smutny. Ludzie zmieniali miłość do życia w miłości do alkoholu.

  Za dużo pije. Wiem to, ale alkohol leczy ranny.

 23. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
 24. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. _____________________________________________________________ Powód zamknięcia tematu: Odbanowany, wracaj do gry ! _____________________________________________________________ Jeżeli nie zgadzasz się z zdaniem administracji z reportuj ten post! Z poważaniem Administracja forum.
×

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.